PC HELP systems, s.r.o.
DomůKontaktMapa stránekTelefon
+421 322 028 903

PC HELP systems, s.r.o.
PODNIKOVÉ INFORMAČNÉ SYSTÉMY

pre rôzne typy spoločností

 

O spoločnosti PC HELP systems

„S našou pomocou sa v IT nestratíte!“

V našej spoločnosti PC HELP systems, s.r.o., pomáhame zákazníkom implementovať informačné systémy, špecializované softvéry aj drobné aplikácie a vytvárame užívateľsky príjemné softvérové prostredia pre riadenie firiem a organizácií.

Chceme byť dôveryhodným partnerom

Naša spoločnosť PC HELP systems, s.r.o. vznikla v roku 2008 ako dcérska organizácia spoločnosti PC HELP, a.s., ktorá má na českom trhu viac než dvadsaťročnú tradíciu v oblasti poskytovania ICT pre podnikovú i štátnu sféru. Zakladáme si na svojej firemnej identite a s našimi zákazníkmi aj partnermi si chceme budovať dlhodobé a kvalitné vzťahy. Cieľom našej spoločnosti je poskytovanie profesionálnych a spoľahlivých riešení. Snažíme sa čo najlepšie pochopiť problémy a požiadavky užívateľov s ohľadom na individuálne použitie funkcionality aj na efektívne fungovanie v rámci celkového systému. Ponúkame variantné riešenia, bohatými skúsenosťami overené odporúčania aj metodické návrhy pre jednotlivé odvetvia. Kladieme dôraz na vysokú kvalitu služieb a komplexnosť dodávok.

Riešenia pre zákazníkov rôznych typov a veľkostí

Naše riešenia sú veľmi prispôsobivé, zostaviteľné podľa potrebných modulov, vhodné pre malé, stredné i veľké spoločnosti. Zameriavame sa na oblasť komplexných informačných systémov, systémov pre riadenie ľudských zdrojov, tepelného a vodného hospodárstva, podporu vzdelávania formou e-learningu, na oblasť tvorby webových aplikácií, systémov pre verejnú správu i riešení na mieru.

Kvalitné služby od skúsených odborníkov

K produktom dodávame komplexnú škálu služieb, od predimplementačných analýz a štúdií, cez implementáciu, vývoj špecifických riešení, dodávky HW/SW, podporu pri financovaní až po následnú starostlivosť po ukončení projektu. V našich tímoch pracujú skúsení odborníci s dlhoročnou praxou, ktorí sú kontinuálne školení a vzdelávaní v oblasti nových trendov a technológií.