PC HELP systems, s.r.o.
DomůKontaktMapa stránekTelefon
+421 322 028 903

PC HELP systems, s.r.o.
PODNIKOVÉ INFORMAČNÉ SYSTÉMY

pre rôzne typy spoločností

 

ReportingSme certifikovaným Moodle Partnerom

Naša materská spoločnosť PC HELP sa stala certifikovaným Moodle Partnerom. Od roku 2007 sa zaoberáme systémom LMS Moodle a získali sme bohaté skúsenosti. Zavádzame LMS Moodle do firiem, škôl aj štátnej správy. Viacej o zavedení e-learningu sa dozviete tu.

Dodávame ucelené služby

Pomáhame výrobným, priemyselným a obchodným firmám, školám aj verejnej správe so zavádzaním e-learningu a preškolením zamestnancov k jeho plnému využitiu.

Moodle hosting

Postaráme sa o váš Moodle na vlastných optimalizovaných serveroch.

Moodle inštalácia, nastavenie a údržba

Samotná inštalácia Moodle môže byť veľmi jednoduchá, ale my vám Moodle nielen nainštalujeme, ale tiež nastavíme tak, ako potrebujete pre svoju prácu.

Moodle užívateľská podpora/ helpdesk

Poskytneme Vám podporu v testovacej aj ostrej prevádzke Vášho Moodle. Môžete kontaktovať našich konzultantov priamo alebo zanechať svoju požiadavku na helpdesku. V závislosti na zmluvných podmienkach, garantujeme reakciu na požiadavku rádovo v hodinách.

Moodle upgrade

Máme veľké skúsenosti s upgradom Moodle a máme vypracovaný celý proces. Garantujeme výsledok!

Moodle programovanie

Potrebujete nejakú špeciálnu funkciu, prehľad v Moodle, apod? Skonzultujte svoju požiadavku s nami. Pokúsime sa navrhnúť riešenie najskôr štandardnými prostriedkami Moodle, nasledovne cez rozširujúce pluginy a až potom navrhneme riešenie na mieru.

Moodle poradenstvo pre nasadenie

Niekedy sa stáva, že zákazník nevie celkom presne, čo potrebuje. Využite naše bohaté skúsenosti. Dokážeme vám pomôcť s technickým aj didaktickým nasadením LMS Moodle. Moodle poradenstvo Vám ušetrí čas a peniaze.

Moodle školenia lektorov, tútorov a správcov

Ponúkame celý rad vzdelávacích služieb – individuálne školenia na mieru, workshopy, semináre a osobný mentoring alebo on-line školenia.

 

Chcete sa opýtať priamo?

Tel.: +421 322 028 903
obchod@pchelpsystems.sk